Pojazd utrzymania dróg - Noremat VSV

WIDOCZNOŚĆ — WYDAJNOŚĆ — RENTOWNOŚĆ

KABINA POJAZDU VSV

Utrzymywanie dróg i poboczy to prawdziwy zawód, który wymaga ciągłej uwagi i dokładności prowadzenia. Zasługuje on na przemyślaną kabinę umożliwiającą wykonywanie pracy w jak najlepszych warunkach bezpieczeństwa, wydajności i rentowności. Z punktu widzenia bezpieczeństwa komfort nie jest luksusem, ale rękojmią precyzyjnego wykonywania pracy przez cały dzień.

ARCHITEKTURA OPRACOWANA DLA ZAWODU

vsv

Kabina wysunięta do przodu zapewniająca idealną widoczność.

vsv

Blok silnika wykorzystywany jako naturalna przeciwwaga zapewniająca większą stabilność.

vsv

Kompaktowy wysięgnik, dzięki któremu przód i tył pojazdu można wykorzystać do innych zastosowań. Kabina, wysięgnik i silnik zostały rozmieszczone w taki sposób, aby idealnie spełnić wymagania w zakresie widoczności, stabilności i uniwersalności pojazdu. Dzięki wysięgnikowi umieszczonemu za kabiną pojazd VSV może równocześnie kosić, napędzać turbinę i ciągnąć przyczepę. Przemyślane koszenie obejmuje zbiórkę biomasy. Pojazd VSV jest wstępnie przygotowany do nowych zadań w zakresie utrzymania dróg i poboczy.

OSZCZĘDNE ZUŻYWANIE PALIWA

vsv

Zużywa on dokładnie tyle paliwa, ile jest konieczne.

4-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i wtryskiem z szyny paliwowej, wentylator proporcjonalny z możliwością zmiany kierunku obrotów, automatyczna regulacja prędkości obrotowej silnika w zależności od wybranego osprzętu, tryb pracy ECO, budowa układu hydraulicznego ograniczająca spadki ciśnienia...

Umiarkowanie jest silną stroną pojazdu VSV.

Pojazd VSV dostosowuje tryb pracy silnika do wybranego narzędzia, tak aby zapewnić odpowiednią moc przy odpowiedniej prędkości obrotowej.

NIEZRÓWNANA ŁATWOŚĆ KONSERWACJI

vsv

Pokrywy na zawiasach umożliwiające natychmiastowy dostęp do przedziałów silnika i chłodnic.

Przestronna i dostępna skrzynka z narzędziami, specjalna komora na wkłady ze smarem, szybki dostęp do smarowniczek, filtrów, zbiornika oleju, zbiornika wody...
Wszystkie elementy zostały rozmieszczone w taki sposób, aby przeglądy i konserwacja umożliwiały łatwe zwiększanie trwałości pojazdu VSV, a co za tym idzie — jego rentowności.

SZCZEGÓLNA TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO

SZCZEGÓLNA TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO

Na skrzyżowaniach o słabej widoczności, podczas przejazdu przez miasto i na wsi — kierowca może sprawdzić możliwość włączenia się do ruchu, pozostając bezpiecznie za linią zatrzymania.

RZECZYWISTY KOMFORT AKUSTYCZNY

vsv sécurité

Budowa kabiny pojazdu VSV zapewnia wyjątkowo niski poziom hałasu. Silnik jest oddalony od kabiny, a jego drgania są pochłaniane przez następujące po sobie zestawy podkładek tłumiących. Wynik: mniejsze zmęczenie, stały poziom koncentracji kierowcy, większe bezpieczeństwo.

DOBRZE WIDZIEĆ I BYĆ DOBRZE WIDOCZNYM

Kiedy narzędzie przednie zasłania światła dolne, używane są światła górne. Światła diodowe, 4 silne reflektory robocze z możliwością dowolnego ustawienia kierunku — pojazd VSV może pracować w nocy, z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa i zapewnieniem doskonałej widoczności dla operatora.