Ciągniki

 • TYM T194

  Gdy zwykła kosiarka samojezdna nie daję rady, ten ciągnik będzie idealną opcją. TYM T194 z ładowaczem czołowym, kosiarką między osiową i trójpunktowym zaczepem pozwoli na wszystkie niezbędne pracę w ogrodzie jednocześnie nie niszcząc trawy.

 • TYM T234

  TYM T234 wygląda jak mały kompaktowy ciągnik, ale zadziwia swoimi osiągami. Dzięki udźwigom przekraczającym te w niektórych większych ciągnikach, T234 pozwala na pracę zarówno lekkie jak i bardziej wymagające.

 • TYM T254

  Model T254 jest idealnym ciągnikiem do wszystkich małych zadań, które trzeba wykonać. Dzięki dostępnej ładowarce, kosiarce i koparko-ładowarce T254 zapewnia dostęp do narzędzi potrzebnych do wykonania każdej pracy.

 • TYM T273 HST

  Mikrociągnik TYM T273 HST to idealna maszyna do pracy na terenach zielonych, trawnikach, boiskach i chodnikach. Niezawodny silnik Mitsubishi, prosta, bezstopniowa przekładnia hydrostatyczna z dwoma zakresami prędkości i tempomatem, wałek WOM tylny i środkowy, przedni napęd i doskonała manewrowość to najważniejsze zalety mikrociągnika TYM. Szerokie spektrum maszyn możliwych do podłączenia: kosiarki, zamiatarki, ładowacze, koparki itp. umożliwią wykonanie każdej pracy przeznaczonej dla ciągnika tej wielkości.
 • TYM T293 HST

  Mikrociągnik TYM T293 HST to idealna maszyna do pracy na terenach zielonych, trawnikach, boiskach i chodnikach. Niezawodny silnik Mitsubishi, prosta, bezstopniowa przekładnia hydrostatyczna z dwoma zakresami prędkości i tempomatem, wałek WOM tylny i środkowy, przedni napęd i doskonała manewrowość to najważniejsze zalety mikrociągnika TYM. Szerokie spektrum maszyn możliwych do podłączenia: kosiarki, zamiatarki, ładowacze, koparki itp. umożliwią wykonanie każdej pracy przeznaczonej dla ciągnika tej wielkości.
 • TYM T393 HST

  Ciągnik TYM T393 HST pomimo swoich małych gabarytów gwarantuję szerokie spektrum działań. 3 cylindrowy silnik o mocy 39 KM, wraz z hydrostatyczną skrzynią biegów sprawia, iż maszyna ta nadaję się wręcz idealnie do prac w sektorze komunalnym.
 • TYM T433

  43-konny model T433 to idealny ciągnik pomocniczy. Niezawodny silnik Perkins, wielobiegowa przekładnia z rewersem, przestronna, dobrze wyposażona kabina to podstawowe zalety tego modelu. Pokaźna moc w połączeniu z niewielkimi gabarytami sprawiają, że TYM T433 doskonale sprawdzi się w pracy w budynkach inwentarskich. Umiarkowany ciężar umożliwi pracę na chodnikach, placach i trawnikach co pozwala na wszechstronne zastosowanie T433 w pracach komunalnych. Wygodna i dobrze wyposażona kabina z klimatyzacją sprawia, że praca tym ciągnikiem to prawdziwa przyjemność.
 • TYM T503

  50-konny model T503 to mocniejsza wersja modelu T433. Podobnie jak w mniejszym modelu sercem ciągnika jest niezawodny silnik Perkins. Pokaźna moc w połączeniu z niewielkimi gabarytami sprawiają, że TYM T503 doskonale sprawdzi się w pracy w budynkach inwentarskich. Umiarkowany ciężar umożliwi pracę na chodnikach, placach i trawnikach co pozwala na wszechstronne zastosowanie T503 w pracach komunalnych. Wygodna i dobrze wyposażona kabina z klimatyzacją sprawia, że praca ciągnikiem T503 to prawdziwa przyjemność.
 • TYM T654

  T654 to nowy model koreańskiego producenta, stanowiący ciekawą ofertę w segmencie ciągników o mocy pomiędzy 60 a 80 KM. Jednostka napędowa ciągnika – silnik DEUTZ o pojemności 2900 ccm (4 cylindry), spełnia restrykcyjne przepisy normy emisji spalin Tier IIIB. Silnik wyposażony jest w układ DOC – katalizator, powalający osiągnąć normę IIIb bez konieczności stosowania filtra cząstek stałych. T654 to nieskomplikowany ciągnik o mechanicznej konstrukcji. Skrzynia biegów oferuje 16 / 16 przełożenia do przodu i do tyłu (rewers mechaniczny).